Barion Pixel
Nahrávam Podujatia

Nitra – Cestou necestou – Nový Zéland, Austrália, Južná i Stredná Amerika

19. októbra od 18:00 do 22:00

7,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v Nitre, kde si budete môcť vypočuť prezentácie o turistike na Novom Zélande, bicyklovaní v Austrálii a o horách Južnej a Strednej Ameriky.


18:00 Tomáš Černák – Te Araroa – novozélandské vertigo

3000 kilometrov naprieč Novým Zélandom? Na peši? Tebe šibe, kamarát. A tak sa jedného dňa stalo, že som sedel v lietadle na opačný koniec sveta odhodlaný prešľapať druhú krajinu na svete. Aké to bolo? Nekonečné pláže, brodenie nespútaných riek, splavovanie perejí, sopky, hory, zemetrasenie, tropická cyklóna, ovce a kravy, blato, týždne bez telefónneho signálu a neuveriteľná sloboda. Až sa mi z toho celého poriadne zatočila hlava! Až tak, že po mňa musela prísť záchranná služba.


19:10 Peter Božik – 4000 km Sám na bicykli naprieč Austráliou

Ako sa dá po päťdesiatke znovu stať študentom a prejsť 4000 km sám na bicykli naprieč Austráliou. 5 týždňov sledovať magické západy a východy slnka, prespávať v stane v Austrálskej divočine, každý deň ísť v ústrety novým výzvam, dobrodružstvám a nezabudnuteľným zážitkom.

Túžiš po nových dobrodružstvách? Chceš v Austrálii študovať, pracovať a žiť? G8M8 ti pomôže.


20:10 prestávka

20:30 Michal Knitl – Výstupy na sopky od Ekvádora až po El Salvádor

Neuveriteľných 100 dní v raji. Keď si spomeniem, čo sa mi podarilo za takú krátku dobu, znie to priam neuveriteľne. Výstupy na fotogenické Cayambe, Cotopaxi i Chimborazo, návšteva komunity pri Quite, hory i karneval v Kolumbii, sopky, jazerá, vodopády i kúpanie sa v Karibiku v Paname, Kostarike, Nikaragui a Salvádore. Viac ako 450 kilometrov na horách v 6 krajinách, ktoré stoja za návštevu.


 

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€, alebo 5€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
19. októbra
Čas:
18:00 do 22:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Music a Cafe Nitra
Akademická 1/A
Nitra, Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
19.10.2023 Nitra
7,00
49 available